Prekių katalogas

Twin Bio Luxury 12kW

 • Twin Bio Luxury 12kW

  Nemokamas pristatymas

  NAUJIENA! Twin Bio Luxury - pirmasis Lenkijoje granulinis katilas, kuris keičia savo matmenis inovatyvaus VG degiklio dėka, iš Platinum Bio serijos. Degina visų tipų medžio granules (klasė: A1, A2, B), granulių / avižų mišinį bei medieną (rankinis pakrovimas). 

  Gamintojas
  Kostrzewa
  Tipas
  Granuliniai katilai
  Pagaminta iš
  plieno
  Pristatymo terminas, d.d.
  30
  Galia (kW) iki
  12
  Vandens tūris, ltr
  44
  Naudingumo koef. iki
  91
  Dūmtraukio diametras, mm
  127
  Maks. darbo slėgis, bar
  2
  Kuro rūšis
  medžio granulės/mediena
  Efektyvumo klasė
  5
  Maksimali temperatūra
  85
 • Patogumas ir ekonomiškumas – rūpesčiai dėl to, kokios rūšies granules pirkti, ir iš kurio gamintojo, jau praeityje! Twin Bio Luxury gali deginti pigiausias ir labiausiai smėlio užterštas medžio granules (klasė: A1, A2, B), granulių/avižų mišinį (50%/50% proporcijomis). Deginant užterštas granules, degiklio nereikia laikinai gesinti, tam kad išvalyti nuo šlakų likučių. Degiklio valymas vyksta įrenginiui veikiant nenutrūkstamu režimu. Taip pat katilas yra kombinuotas, jame įrengtos papildomos grotelės leidžia deginti medieną. Medienos deginimo metu degiklis lieka katile. Įrenginys pasižymi žemomis eksploatavimo sąnaudomis – 1 kW šiluminei energijai pagaminti tereikia mažiau nei 0,005 kWh elektros energijos.

  Komfortas – katile sumontuota sistema, kuri kontroliuoja kuro kiekį bunkeryje bei pelenų kiekį pelenų kameroje. Iki šiol, katilai neturėjo tokių sistemų, vartotojas turėjo pareigą prisiminti užpildyti baką ir išsiimti pelenus. Patentuota sistema matuoja ir gerokai iš anksto informuoja vartotoją apie planuojamus veiksmus: kuro pripildymą ir pelenų kameros išvalymą. Informacija pateikiama kaip eilutė katilo reguliatoriaus ir kambarinio reguliatoriaus ekrane.

  Saugumas - katile įrengta katilo ir degiklio švarumo būklės kontrolės sistema. Kai reguliatorius gauna informaciją apie pavojų įrenginio tinkamam veikimui – įrenginys bus išjungtas, o informacija pateikiama kaip eilutė katilo reguliatoriaus ir kambarinio reguliatoriaus ekrane.

  Inovatyvumas - įrenginys automatiškai prisitaiko prie pastato šilumos poreikio, mažindamas arba padidindamas savo matmenis (degiklio grotelių ilgio pakeitimas). Kuriant naują produktą pritaikyta patentuota kintamos geometrijos technologiją (VG – variable geometry).

  Ekologiškumas - įrenginyje ir degiklyje įmontuota keramikinė kamera sumažina kenksmingų išmetamųjų dujų ir dulkių išmetimą į atmosferą (CO, NOx, OGC). Katilas turi aukščiausią 5 klasės sertifikatą (pagal EN 303-5:2012 standartą), išduotą akredituotos institucijos ir gali dalyvauti paramos programose, susijusiose su mažesniu išmetamųjų teršalų emisija.

  Valdymo galimybės - valdiklis leidžia prijungti keletą nepriklausomų šildymo kontūrų pastate ir nustatyti skirtingas temperatūras patalpose rankiniu arba oro režimu. Reguliuoja karšto vartojamojo vandens šilumokaičio darbą. Taip pat už papildomą kainą galima prijungti interneto modulį, kuris visas įrenginio ir pastato šildymo sistemos funkcijas leidžia stebėti kompiuteryje arba telefone.

  Patikimumas ir patirtis - įmonė KOSTRZEWA turi beveik 40 metų patirtį biomasės deginimo įrenginių gamyboje. Katilą „Twin Bio Luxury VG” sukūrė Tyrimų ir plėtros skyrius (R&D). Iš pradžių kiekvieną projektuojamą įrenginį apdoroja specializuotos programos, skirtos srauto, stiprumo ir įtampų analizei atlikti, o vėliau įrenginys patenka į laboratoriją, kur su juo atliekami ilgalaikiai patvarumo bandymai. Prieš pateikiant produktą į rinką įrenginys tiriamas 24 mėnesius įmonės laboratorijoje, deginimui naudojant visų rūšių medienos granules.