Prekių katalogas

Apie mus

  • Šioje elektroninėje parduotuvėje rasite platų Jums reikalingų prekių bei įrangos asortimentą.
    Specializuojamės santechnikos prekių ir šildymo, vėdinimo bei kondicionavimo sistemų įrangos prekyboje bei montavime. Visą siūlomą įrangą bei prekes patys naudojame montuojant individualių namų, komercinės, gamybinės bei visuomeninės paskirties objektus. Glaudžiai bendradarbiaujame ir su individualiais montuotojais. Todėl mūsų prekių asortimentas nėra atsitiktinis, atrinktas pagal profesionalių montuotojų rekomendacijas. Parduodame tik kokybišką ir laiko patikrintą produkciją.
    Parduotuvės operatorius - UAB „Vilkauja“. Tai prekybos ir paslaugų teikimo įmonė, veikianti nuo 1993m., turinti atestatus eksploatuoti ir montuoti šildymo, dujotiekio, elektros sistemas bei sėkmingai dirbanti šioje sferoje jau trečią dešimtmetį.
    UAB „Vilkauja“ veikla kryptingai tęsiama iki šiol. Įmonei svarbus kiekvienas klientas, todėl įvairiapusis užsakovų, pirkėjų poreikių tenkinimas yra vienas pagrindinių įmonės veiklos principų. Patyrę ir kvalifikuoti specialistai pagal individualius poreikius pasiūlys tinkamiausią prekę arba inžinerinį sprendimą ir padės jį įgyvendinti.